Украина Полиграфическая - полиграфия, печать, полиграфические услуги, полиграфические компании.
  Home Sitemap Contacts Home
в избранное
Начало >>

«Форум видавців у Львові 2014»


ГДЕ ЗАКАЗАТЬ ?

Печать визиток
Оперативная полиграфия
Широкоформатная печать
Шелкография
Цифровая печать
Сувениры и подарки
Этикетки
Календари
Плакаты
Наклейки
Папки
Листовки
Буклеты
Конверты
Упаковка
Билборды
Газеты
Пластиковые карты
Полиграфическое оборудование


Партнеры

Магазин часов Best-watch.com.ua.

Размещение Вашей информации

На Украине Полиграфической Вы можете разметить Ваши статьи, новости компаний, пресс-релизы. Эффективная реклама для полиграфических компаний.
По вопросам размещения Вашей информации пишите на адрес: snrou1@ukr.net

 

«Форум видавців у Львові 2014»10 вересня 2014 року у Львові стартує найбільша та надзвичайна подія для літературної України – «Форум видавців у Львові». З 10 по 14 вересня Палац Мистецтв, Палац Потоцьких, театр ім. Лесі Українки, театр «Воскресіння», Музей Ідей, галерея «Дзига» та інші майданчики прийматимуть найрізноманітніші літературні, книжкові та культурні заходи.

У Львові в ці святкові дні традиційно зустрічаються як любителі книги та літератури, так і популярні автори, діячі культури, представники видавництв, перекладачі, бібліотекарі, громадські діячі, творчі люди та журналісти з різних куточків світу. Цього року на Форумі представлять свою продукцію близько 200 видавництв.

«Форум видавців у Львові» – це не тільки велика кількість нових книг і видань. Це, насамперед, зустрічі, фестивалі, дискусії, урочисті церемонії нагородження переможців, благодійні акції, тематичні майданчики, майстер-класи, поетичні марафони тощо. Усього в програмі форуму заплановано близько 800 різноманітних заходів.

Більше 300 авторів з різних країн (усього 23 країни) завітають на Форум. Як спеціальні гості на «Форум видавців у Львові» приїдуть Мартін Поллак (Австрія), Володимир Войнович і Людмила Уліцкая (Росія), Міщенко Єргович (Хорватія), Тімоті Снайдер (США), Мустафа Джемілєв і Рефат Чубаров (Україна), Анджей Стасюк і Януш Гловацький (Польща), Софі Оксанин (Фінляндія) та інші.

Українську літературу представлятимуть Сергій Жадан, Ірена Карпа, брати Капранови, Андрій Кокотюха, Іван Малкович, Євгенія Кононенко, Катерина Бабкіна, Юрій Макаров, Леся Мудрак, Данило Яневський та багато інших відомих митців.

Літературне свято у Львові не омине і таких визначних дат для українського народу як 200-ліття Тараса Шевченко, 440 років видання «Апостола» і «Букваря», 150 років з дня народження Михайла Коцюбинського.

 

 
Новости в RSS
Использование материалов возможно только с гиперссылкой на портал
www.ukr-print.net
Полиграфия и печать в Украине, Киев © Copyright 2006
По всем вопросам пишите на info@ukr-print.net