Украина Полиграфическая - полиграфия, печать, полиграфические услуги, полиграфические компании.
  Home Sitemap Contacts Home
в избранное
Начало >>

XXІІ Форум видавців у Львові


ГДЕ ЗАКАЗАТЬ ?

Печать визиток
Оперативная полиграфия
Широкоформатная печать
Шелкография
Цифровая печать
Сувениры и подарки
Этикетки
Календари
Плакаты
Наклейки
Папки
Листовки
Буклеты
Конверты
Упаковка
Билборды
Газеты
Пластиковые карты
Полиграфическое оборудование


Партнеры

Магазин часов Best-watch.com.ua.

Размещение Вашей информации

На Украине Полиграфической Вы можете разметить Ваши статьи, новости компаний, пресс-релизы. Эффективная реклама для полиграфических компаний.
По вопросам размещения Вашей информации пишите на адрес: snrou1@ukr.net

 

XXІІ Форум видавців у ЛьвовіВже вкотре на початку вересня у Львові відбуватиметься надзвичайна та найочікуваніша культурна подія в Україні, що має міжнародне значення, – книжковий «Форум видавців у Львові». З 9 по 13 вересня 2015 року Львівський Палац Мистецтв і весь Львів порине в святкову атмосферу книжкового світу. Форум – це головна в Україні літературна, культурна та книжкова подія, що збирає в місті Лева кожного року тисячі гостей з-за кордону та з усіх куточків України.

Письменники, поети, видавці, критики, журналісти, громадські та культурні діячі, а головне багато читачів як львів'ян, так і гостей міста – це «Форум видавців у Львові». На Форум приїдуть автори з багатьох країн світу – Білорусі, Росії, Естонії, Польщі, Латвії, Німеччини, Ізраїлю, Франції, Фінляндії, Бразилії, Китаю, Нідерландів, Єгипту, Зімбабве.

Цьогорічний Форум проходитиме під гаслом – «Культура проти пропаганди». Під час проведення Форуму Сергій Лойко – російський журналіст, фотограф, перекладач – представить свій роман «Аеропорт» про війну в Україні, присвячений українським кіборгам, які захищали Донецький аеропорт.

Львівський Форум – це безліч тематичних майданчиків, літературних і культурних заходів, фестивалі, зустрічі з поетами та письменниками, літературні читання, майстер-класи, концерти, презентації, громадські, культурні та благодійні акції, книжковий ярмарок, на якому любителі книги зможуть придбати собі книги на будь-який смак.

 

 
Новости в RSS
Использование материалов возможно только с гиперссылкой на портал
www.ukr-print.net
Полиграфия и печать в Украине, Киев © Copyright 2006
По всем вопросам пишите на info@ukr-print.net