Украина Полиграфическая - полиграфия, печать, полиграфические услуги, полиграфические компании.
  Home Sitemap Contacts Home
в избранное
Начало >>


ГДЕ ЗАКАЗАТЬ ?

Печать визиток
Оперативная полиграфия
Широкоформатная печать
Шелкография
Цифровая печать
Сувениры и подарки
Этикетки
Календари
Плакаты
Наклейки
Папки
Листовки
Буклеты
Конверты
Упаковка
Билборды
Газеты
Пластиковые карты
Полиграфическое оборудование


Партнеры

Магазин часов Best-watch.com.ua.

Размещение Вашей информации

На Украине Полиграфической Вы можете разметить Ваши статьи, новости компаний, пресс-релизы. Эффективная реклама для полиграфических компаний.
По вопросам размещения Вашей информации пишите на адрес: snrou1@ukr.net

 
Посмотреть все статьи

XXІІ Форум видавців у Львові
Вже вкотре на початку вересня у Львові відбуватиметься надзвичайна та найочікуваніша культурна подія в Україні, що має міжнародне значення, – книжковий «Форум видавців у Львові». З 9 по 13 вересня 2015 року Львівський Палац Мистецтв і весь Львів порине в святкову атмосферу книжкового світу. Форум – це головна в Україні літературна, культурна та книжкова подія, що збирає в місті Лева кожного року тисячі гостей з-за кордону та з усіх куточків України.


«Здоровий підхід» – новий журнал
Новий журнал «Здоровий підхід» запускає в друк ВД «Картель». «Здоровий підхід» – повнокольорове видання, формату А5, що видаватиметься щомісяця. Це своєрідний журнал-календар, який розповідатиме про здоров'я і здоровий спосіб життя.


Оновлений журнал «Мама і я»
Лютневий номер журналу для жінок «Мама і я» вийшов у світ в оновленому варіанті. Змінився дизайн журналу, якість матеріалів, обсяг видання. Замість звичних 60 сторінок, їх кількість збільшилася до 76, а в подальшому обсяг планується довести до 84 сторінок.


Підсумки 2012 року
Держкомстат України опублікував підсумки 2012 року в секторі целюлозно-паперового виробництва України. У 2012 році обсяг целюлозно-паперового виробництва та видавничої діяльності у порівнянні з 2011 роком збільшився на 4,5%. За грудень 2012 року обсяг ЦБП виріс на 4,9% відносно грудня 2011 року.


Підсумки роботи ПАТ «Київський картонно-паперовий комбінат» у 2012 році
ПАТ «Київський картонно-паперовий комбінат» (ККПК, Київська обл., м. Обухів) в 2012 році в порівнянні з минулим 2011 роком збільшило випуск товарної продукції на 6% при цьому реалізація продукції зросла на 6,6%.


Підсумки (січень-жовтень 2012)
Як повідомив Держкомстат України обсяг реалізованої продукції целюлозно-паперового виробництва та видавничої діяльності в Україні за період з січня по жовтень 2012 року склав 18, 03 млрд. грн або 2% від загального обсягу реалізованої продукції.


Книга року ВВС 2012 в Украйні
В Україні наприкінці 2012 року за традицією проводиться літературний конкурс «Книга року ВВС», який визначає найкращий художній твір, написаний українською мовою. Вже восьмий рік поспіль компетентне журі присуджує премію, що складає 1000 фунтів стерлінгів, автору художньої прози, яка заслуговує на почесне звання бути найкращою.


На заводі «Дунапак-Таврія» розпочато виробництво гофрокартону
У Цюрупинську (Херсонська обл.) успішно завершилося будівництво заводу «Дунапак-Таврія» з виробництва гофро-картонної упаковки. Первинне виробництво гофротари було запущено 13 листопада 2012, а вже 15 листопада замовникам була відвантажена перша партія високоякісної гофропродукції.


Підсумки (січень-жовтень 2012)
У жовтні 2012 року за повідомленням Держкомстату України обсяг целюлозно-паперового виробництва та видавничої діяльності в Україні зріс порівняно з жовтнем 2011 року на 12,4%.


Підсумки (січень-вересень 2012)
За повідомленням Держкомстату України за період з січня по вересень 2012 року в Україні обсяг целюлозно-паперового виробництва та видавничої діяльності склав 15,39 млрд.грн або 1,9% від загального обсягу реалізованої продукції.


 

 
Новости в RSS
Использование материалов возможно только с гиперссылкой на портал
www.ukr-print.net
Полиграфия и печать в Украине, Киев © Copyright 2006
По всем вопросам пишите на info@ukr-print.net